Dječji vrtić „Čavlić“- novi brojevi

1. TAJNIŠTVO/RAČUNOVODSTVO 425-552
  2. PSIHOLOG/ZDRAVSTVENA VODITELJICA 425-555
  3. PEDAGOG/EDUKACIJSKI REHABILITATOR 425-554

Stari broj je izvan funkcije.

Raspored dolaska možete preuzeti OVDJE.

Poštovani roditelji,

Temeljem čl. 32 Statuta Dječjeg vrtića "Čavlić" bira se član Upravnog vijeća iz reda roditelja djece korisnika usluga. Izbor će se izvršiti na roditeljskom sastanku 1.rujna 2022.godine u 17.00 sati u prostoru matičnog vrtića.

Poštovani roditelji,

Obavještavamo Vas o terminu potpisivanja Ugovora sa korisnicima za novu pedagošku godinu : od 25.08.2022.g. do 31.08. 2022.g. u tajništvu vrtića – radnim danom od 08 do 17 sati. Ugovor potpisuju i stari i novi korisnici dječjeg vrtića.

Popis djece po skupinama bit će objavljen 25.08.2022.g. u holu centralnog objekta.

Termini adaptacije/ dolazaka za 01. rujna 2022.g. ( novoupisana djeca) bit će objavljeni na web stranici vrtića 30.08.2022.g., te molimo roditelje da se pridržavaju istih.

Sva djeca- sadašnji korisnici usluga dječjeg vrtića nastavljaju koristiti naše usluge i iduće pedagoške godine, temeljem Zahtjeva za nastavak korištenja, kojeg su podnijeli roditelji u upisnom postupku od 02.05.2022.- 10.05.2022. godine. Novoupisanoj djeci dodijeljeni su termini inicijalnog razgovora roditelja sa stručnim timom Vrtića uz prisustvo djeteta.

Roditeljski sastanak održat će se u četvrtak, 07.srpnja 2022. godine za roditelje  novoupisane djece jasličkog programa u 17.00 sati u centralnom objektu, dok će za roditelje djece vrtićkog programa roditeljski sastanak biti u 18.00 sati, također u centralnom objektu. Roditeljski sastanak održava se bez prisutnosti djece.

Važno je napomenuti da će se Ugovori za iduću pedagošku godinu potpisivati od 24.08.2022. do 31.08.2022.godine , no o tome ćemo vas podrobnije obavijestiti tokom kolovoza.

Mole se roditelji novoupisane djece da eventualno odustajanje od upisa jave upravi Vrtića.

Odluka o privremenim rezultatima upisa za ped.god. 2022./2023.

Zbog kvara centrale, upravu možete privremeno dobiti na broj telefona: 099/367-4701.

Poštovani roditelji,

Izašle su nove Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID 19 vezano za rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2021./2022…

Molimo, pročitajte ih OVDJE.

• OBAVEZNO JE NOŠENJE ZAŠTITNIH MASKI ZA LICE (maska mora pokriti nos i usta )

• SAMO JEDAN RODITELJ/SKRBNIK MOŽE DOPRATITI/PREUZETI DIJETE IZ VRTIĆA

• DJECA SE DOVODE NAJKASNIJE DO 9 SATI ( nakon toga ulaz i hodnik se dezinficiraju )

• OBAVEZNO STATI NA PODNU DEZBARIJERU TE DEZINFICIRATI RUKE

• ZADRŽAVANJE U VRTIĆU NIJE DOZVOLJENO, POTREBNO JE ODRŽAVATI FIZIČKU DISTANCU OD 1.5M
  • RODITELJ /SKRBNIK PRESVLAČI DIJETE U VRTIĆKU OBUĆU, SKIDA MU JAKNU I PREDAJE DIJETE ODGAJATELJU NE ULAZEĆI U PROSTORIJE SKUPINE ( vrata će biti zatvorena). NIJE DOZVOLJENO ZADRŽAVANJE I KOMUNIKACIJA S ODGAJATELJEM. SVE INFORMACIJE MOGU SE DOBITI TELEFONOM.
  • SVAKO JUTRO PRIJE DOLASKA U VRTIĆ POTREBNO JE DJETETU IZMJERITI TJELESNU TEMPERATURU, NAPISATI NA PAPIR I PREDATI ODGAJATELJU
  • DJECA KOJA IMAJU POVIŠENU TEMPERATURU KAO I DRUGE RESPIRATORNE SIMPTOME ( ZADUHA, GUBITAK OKUSA I MIRISA... ) PROBAVNE SIMPTOME (PROLJEV, POVRAĆANJE...) NEĆE BITI PRIMLJENI U VRTIĆ
  • OBAVEZNO JE NAJAVITI IZOSTANAK DJETETA IZ VRTIĆA ( putem maila ili telefona )
  • NAKON DJETETOVOG BOLOVANJA LIJEČNIČKA ISPRIČNICA JE OBAVEZNA KOD POVRATKA DJETETA U VRTIĆ  !!!!!!!