Obavijesti

Sva djeca- sadašnji korisnici usluga dječjeg vrtića nastavljaju koristiti naše usluge i iduće pedagoške godine, temeljem Zahtjeva za nastavak korištenja, kojeg su podnijeli roditelji u upisnom postupku od 02.05.2022.- 10.05.2022. godine. Novoupisanoj djeci dodijeljeni su termini inicijalnog razgovora roditelja sa stručnim timom Vrtića uz prisustvo djeteta.

Roditeljski sastanak održat će se u četvrtak, 07.srpnja 2022. godine za roditelje  novoupisane djece jasličkog programa u 17.00 sati u centralnom objektu, dok će za roditelje djece vrtićkog programa roditeljski sastanak biti u 18.00 sati, također u centralnom objektu. Roditeljski sastanak održava se bez prisutnosti djece.

Važno je napomenuti da će se Ugovori za iduću pedagošku godinu potpisivati od 24.08.2022. do 31.08.2022.godine , no o tome ćemo vas podrobnije obavijestiti tokom kolovoza.

Mole se roditelji novoupisane djece da eventualno odustajanje od upisa jave upravi Vrtića.

Odluka o privremenim rezultatima upisa za ped.god. 2022./2023.

Zbog kvara centrale, upravu možete privremeno dobiti na broj telefona: 099/367-4701.

Poštovani roditelji,

Izašle su nove Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID 19 vezano za rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2021./2022…

Molimo, pročitajte ih OVDJE.

• OBAVEZNO JE NOŠENJE ZAŠTITNIH MASKI ZA LICE (maska mora pokriti nos i usta )

• SAMO JEDAN RODITELJ/SKRBNIK MOŽE DOPRATITI/PREUZETI DIJETE IZ VRTIĆA

• DJECA SE DOVODE NAJKASNIJE DO 9 SATI ( nakon toga ulaz i hodnik se dezinficiraju )

• OBAVEZNO STATI NA PODNU DEZBARIJERU TE DEZINFICIRATI RUKE

• ZADRŽAVANJE U VRTIĆU NIJE DOZVOLJENO, POTREBNO JE ODRŽAVATI FIZIČKU DISTANCU OD 1.5M
  • RODITELJ /SKRBNIK PRESVLAČI DIJETE U VRTIĆKU OBUĆU, SKIDA MU JAKNU I PREDAJE DIJETE ODGAJATELJU NE ULAZEĆI U PROSTORIJE SKUPINE ( vrata će biti zatvorena). NIJE DOZVOLJENO ZADRŽAVANJE I KOMUNIKACIJA S ODGAJATELJEM. SVE INFORMACIJE MOGU SE DOBITI TELEFONOM.
  • SVAKO JUTRO PRIJE DOLASKA U VRTIĆ POTREBNO JE DJETETU IZMJERITI TJELESNU TEMPERATURU, NAPISATI NA PAPIR I PREDATI ODGAJATELJU
  • DJECA KOJA IMAJU POVIŠENU TEMPERATURU KAO I DRUGE RESPIRATORNE SIMPTOME ( ZADUHA, GUBITAK OKUSA I MIRISA... ) PROBAVNE SIMPTOME (PROLJEV, POVRAĆANJE...) NEĆE BITI PRIMLJENI U VRTIĆ
  • OBAVEZNO JE NAJAVITI IZOSTANAK DJETETA IZ VRTIĆA ( putem maila ili telefona )
  • NAKON DJETETOVOG BOLOVANJA LIJEČNIČKA ISPRIČNICA JE OBAVEZNA KOD POVRATKA DJETETA U VRTIĆ  !!!!!!!