"ZEČIĆI" je ime naše mješovite skupine. Ove su nam se godine pridružili i novi prijatelji, te s nama zajedno nastavljaju vrtićku avanturu. Imamo i velike predškolce koji će se za školu na vrijeme spremiti, a dok su s nama puno ćemo jedni od drugih naučiti. Truditi ćemo se biti dobri prijatelji, međusobno si pomagati i zajedno stvarati i rasti. Lijepo jedan drugome govoriti, u igru pozvati, igračke podijeliti i zajedno ih pospremiti, prijatelju jaknu zakopčati, za ruku ga uzeti i kad je tužan suze mu obrisati.

Kao što ćete iz slika jasno moći vidjeti, već smo puno toga radili. Slavili smo rođendane, pjevali, plesali, igrali se, okolinu istraživali, razne likovne tehnike koristili i likovno se izražavali. Lijepo vrijeme koristili smo za boravak na svježem zraku, te smo promatrali promjene u prirodi koja nas okružuje. Dvoranu našu smo koristili i uspješno vježbe i poligon savladali, razne elementarne igre igrali kako u dvorani tako i na našem dvorištu.
Nadalje ćemo osluškivati i dječje interese pratiti, zajedno učiti i još jednu pedagošku godinu provesti :-) .

Odgojiteljice: Paula i Biljana