Žabice vesele i razigrane mi smo,
karaktera različitih smo.
Volimo igru,veselje i smijeh,
ono što ne volimo čuti je: "Čekaj red!".

"Mići sportaši" mi smo pravi,
uz trenera Marka i "tete" uživamo u dvorani.
Kada čujemo:"Spremi se za trening",
veselju nema kraja,
vježbanje nas čeka i znamo da nas sport spaja.

Rekvizite mi sami pospremamo,
a na zvižduk za kraj treninga negodovati krenemo.

Od nas možete očekivati i čuti svašta
jer vrlo nam je bujna mašta.
Zato, tolerantni mi se učimo biti,
I ruku prijateljstva prilikom povrede pružiti.

Mi smo mješovite skupine u kojima se provodi redovni odgojno-obrazovni  program obogaćen sportskim sadržajem. Pošto znamo da je rano djetinjstvo idealno vrijeme da djeca kroz igru i zabavu usvoje zdrave životne navike i  spoznaju važnost kretanja i tjelesnog vježbanja, dogovorili smo i ove godine suradnju s "Mićim sportašima" koji su s nama evo već treću godinu.Program je verificiran od Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta te je usmjeren na poticanje optimalnog razvoja motoričkih i psihofizičkih potencijala djece. Sadržaji programa primjereni su interesima i sposobnostima djece predškolske dobi i u skladu su s njihovim mogućnostima. Kroz vježbe potiče se razvoj koordinacije, snage, brzine, fleksibilnosti, ravnoteže i preciznosti. Također se njeguje navijački, sportski duh  i timska suradnja. Osim osnovnih biotičkih znanja i sposobnosti potiče se i spoznaja o karakteristikama i specifičnostima pojedinih sportova koje upoznajemo na mjesečnoj razini. Tijekom cijele pedagoške godine vježbamo 4x tjedno (2x s trenerom , 2x s odgajateljem) te usvajamo elemente nogometa, rukometa ,košarke,gimnastike,tenisa, atletike, odbojke i  borilačkih sportova. Koliko god je moguće integriramo sadržaj iz redovnog programa u tjelesno vježbanje tako da to bude izuzetno zabavno i poučno.