• OBAVEZNO JE NOŠENJE ZAŠTITNIH MASKI ZA LICE (maska mora pokriti nos i usta )

• SAMO JEDAN RODITELJ/SKRBNIK MOŽE DOPRATITI/PREUZETI DIJETE IZ VRTIĆA

• DJECA SE DOVODE NAJKASNIJE DO 9 SATI ( nakon toga ulaz i hodnik se dezinficiraju )

• OBAVEZNO STATI NA PODNU DEZBARIJERU TE DEZINFICIRATI RUKE

• ZADRŽAVANJE U VRTIĆU NIJE DOZVOLJENO, POTREBNO JE ODRŽAVATI FIZIČKU DISTANCU OD 1.5M
  • RODITELJ /SKRBNIK PRESVLAČI DIJETE U VRTIĆKU OBUĆU, SKIDA MU JAKNU I PREDAJE DIJETE ODGAJATELJU NE ULAZEĆI U PROSTORIJE SKUPINE ( vrata će biti zatvorena). NIJE DOZVOLJENO ZADRŽAVANJE I KOMUNIKACIJA S ODGAJATELJEM. SVE INFORMACIJE MOGU SE DOBITI TELEFONOM.
  • SVAKO JUTRO PRIJE DOLASKA U VRTIĆ POTREBNO JE DJETETU IZMJERITI TJELESNU TEMPERATURU, NAPISATI NA PAPIR I PREDATI ODGAJATELJU
  • DJECA KOJA IMAJU POVIŠENU TEMPERATURU KAO I DRUGE RESPIRATORNE SIMPTOME ( ZADUHA, GUBITAK OKUSA I MIRISA... ) PROBAVNE SIMPTOME (PROLJEV, POVRAĆANJE...) NEĆE BITI PRIMLJENI U VRTIĆ
  • OBAVEZNO JE NAJAVITI IZOSTANAK DJETETA IZ VRTIĆA ( putem maila ili telefona )
  • NAKON DJETETOVOG BOLOVANJA LIJEČNIČKA ISPRIČNICA JE OBAVEZNA KOD POVRATKA DJETETA U VRTIĆ  !!!!!!!