POŠTOVANI RODITELJI

 

Roditelji/skrbnici dužni  su sklopiti Ugovor o ostvarivanju programa s Vrtićem  najkasnije do 01. rujna tekuće godine. Ukoliko to ne učine u predviđenom roku, vrtić će smatrati da odustaju od upisa ili nastavka korištenja naših usluga u slijedećoj pedagoškoj godini.

Ugovori će se potpisivati od 17.08.2020.g. – 28.08.2020.g. u tajništvu vrtića u slijedećim terminima:       

OD 09 – 13 SATI:

o   ponedjeljak

o   srijedu

o   petak

 

OD 13 – 17 SATI

o   utorak

o   četvrtak

 

Molimo sve roditelje da se striktno pridržavaju propisanih mjera i preporuka HZJZ, što uključuju obvezno nošenje maski, dezinficiranje ruku i nogu na ulazu vrtića, te donošenje svoje kemijske olovke i držanje propisanog razmaka.

Pri sklapanju ugovora potrebno je imati OIB oba roditelja.

Molimo roditelje da prate naše mrežne stranice kako bi bili pravovremeno obaviješteni o bilo kakvim promjenama, koje su moguće s obzirom na korona virus.

Uvjet sklapanja ugovora su uredno podmirena dugovanja u tekućoj pedagoškoj godini.

 

 

Na vrh