Upisi djece u vrtić i jaslice Dječjeg vrtića Čavlić u pedagoškoj godini 2021./2022.

Javna objava upisa djece u vrtić i jaslice za ped.god. 2021./2022.

Zahtjev za upis (nova djeca)

Upitnik o zdravstvenim podacima djeteta

Zahtjev za nastavak korištenja usluga

Molimo roditelje da poštuju uredovno radno vrijeme, kao i epidemiološke mjere koje su trenutno na snazi. Sva dokumentacija predaje se u tajništvo ili u ured ravnateljice u centralnom vrtiću od 17.05.2021.g. do 31.05.2021.g. Ukoliko niste u mogućnosti isprintati Zahtjev za upis/ Zahtjev za nastavak korištenja usluga i Zdravstveni upitnik – od 12.05.2021.g. možete ga preuzeti u centralnom objektu i podružnicama (u prostoru hodnika)

Javni poziv za upis djece u program predškole u pedag. god. 2020./2021.

Zahtjev za upis djeteta u program predškole DV "Čavlić"

Poštovani roditelji,

Ukoliko trajno ispisujete dijete molimo vas da popunite Zahtjev za ispis i predate u upravu vrtića najkasnije 7 dana prije ispisa – osobno ili putem maila : Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.. Zahtjev možete preuzeti od vaših odgojitelja, u tajništvu ili putem web stranice, te na temelju podnesenog Zahtjeva za ispis djeteta, vrtić izdaje Rješenje o ispisu.

Zahtjev za ispis djeteta