DJEČJI VRTIĆ „ ČAVLIĆ“

ČAVJA 49, ČAVLE

Čavle,  31.prosinca 2021. godine

 

OBAVIJEST

 

o natječaju provedenim za radno mjesto PSIHOLOGA/ICE

 

            Natječaj za radno mjesto psihologa na nepuno,  određeno radno vrijeme, 1 djelatnik,  raspisan je od 10.12.2021. do 18.12.2021.godine. Sukladno čl. 26. st. 3. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju, natječaj je objavljen na oglasnim pločama i mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje  i Dječjeg vrtića „Čavlić“.

 

Za navedeno radno mjesto nije zaprimljena niti jedna prijava.

 

Natječaj je proveden na temelju projekta ''Nastavak unaprjeđenja usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja'' koji se financiraju iz Europskog socijalnog fonda – UP.02.2.2.16.

          

 

                                                                                             Predsjednik Upravnog vijeća:

                                                                                                         Ljubobratović Dejan

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Na vrh