O namamisija naše ustanove

Njegovanje baštine je praksa po kojoj je naš vrtić poznat u širim lokalnim i stručnim krugovima. Nastavljamo raditi u tom pravcu, ali smo svjesni činjenice da se struktura stanovništva mijenja te ćemo nastojati upoznati i uvažiti bogatstvo obiteljskih kultura sve djece i tako trajno, s veseljem i širom, otvoriti vrata različitostima i njihovom uvažavanju. Cilj nam je da se SVAKO dijete osjeća prepoznato, prihvaćeno, uvaženo i voljeno.

O našoj povijesti

Zahvaleroditeljima i suradnicima

S kim smo tijekom pedagoške godine posebno uspješno surađivali i tko nam je pomogao u radu možete pročitati ovdje

Novostii obavijesti

Raspored dolaska novoupisane djece na adaptaciju bit će objavljen 28.08.19. na mrežnoj stranici Vrtića. Raspored djece po skupinama za pedagošku godinu 2019./2020. bit će objavljen 26.08.19. na oglasnoj ploči Vrtića.

Potpisivanje Ugovora sa korisnicima Vrtića za iduću pedagošku godinu održat će se od 26.08. do 06.09.19. radnim danom od 8 do 16 sati, a utorkom i četvrtkom do 17 sati. U trenutku potpisivanja Ugovora sva dospjela potraživanja moraju biti podmirena.